1xbet – وان ایکس بت مقدمه هاکی روی یخ

هاکی روی یخ وان ایکس بت یک بازی بسیار ساده است. مفهوم اصلی این بازی تقریبا شبیه به ورزش های کلاسیک و محبوبی مانند فوتبال و چوگان است. هدف اصلی هر تیمی قرار دادن چیزی در دروازه حریف است و همین امر باعث محبوبیت بیشتر این ورزش ها در بین کاربران شده است. تفاوت اصلی این است که بازیکنان روی یخ بازی می کنند و روی اسکیت حرکت می کنند. آنها همچنین به جای توپ با چوب و چوب بازی می کنند. بنابراین، اگرچه هاکی روی یخ  وان ایکس بت 1xbet ممکن است در نگاه اول پیچیده به نظر برسد، در واقع اینطور نیست.

قوانین هاکی روی یخ وان ایکس بت 1xbet

هدف اصلی هاکی روی یخ 1xbet رساندن توپ به تور است. کسی که بیشترین گل را به ثمر برساند برنده است، درست مثل هر بازی دیگری. با این حال، شما نمی توانید از هیچ بخشی از بدن خود برای کسب امتیاز استفاده کنید، فقط از یک چوب استفاده کنید. در هر زمان معین، هر تیم هاکی روی یخ 1xbet می تواند شش بازیکن یخ داشته باشد. معمولاً پنج اسکیت باز چوبی و یک دروازه بان وجود دارد.

اما اگر یک تیم در دقایق پایانی شکست بخورد، می تواند دروازه بان خود را با یک اسکیت باز جایگزین کند و سعی کند به طور همزمان شش اسکیت باز را به ثمر برساند، اما گل باطل است و امکان پذیر است. خوردن گل بیشتر پست بازیکنان شامل یک دروازه بان، دو مدافع و سه مهاجم است. از نظر زمان بندی، هر بازی هاکی روی یخ 1xbet به سه دوره 20 دقیقه ای تقسیم می شود. بین هر دوره بیست دقیقه استراحت کنید. هر دوره و قطع با مسابقه بین دو بازیکن شروع می شود. اما اگر در پایان وقت سوم نتیجه مساوی شود، بازی به وقت اضافه می رود تا تکلیف تیم برنده مشخص شود.

زمان اضافی

وقت اضافه پنج دقیقه بعد از زدن گل اول است. NHL همچنین اخیرا قوانین اضافه کاری خود را تغییر داده و تنها شامل سه بازیکن و یک دروازه بان می شود. این یعنی گل های بیشتری به ثمر می رسد.. در این مرحله بازیکن هر تیم فقط به دروازه بان ضربه می زند تا اینکه یک تیم گل بزند و تیم دیگر نتواند گل بزند و برنده مشخص شود.

قوانین دیگر

قوانین دیگری نیز وجود دارد که بازیکنان باید در هاکی روی یخ 1xbet از آنها پیروی کنند. اولین و شاید مهمترین قانون آفساید است. این نشان می دهد که بازیکن اجازه ندارد قبل از ورود پوک به منطقه در منطقه حمله باشد. قانون مهم دیگر یخ است. اینجاست که بازیکن مجاز نیست از نیمه یخ خود به سمت خط دروازه حریف شوت کند. این بازی همچنین دارای برخی باگ های واقعی است. بازیکن مقصر باید برای مدت معینی داخل محوطه جریمه باشد. این به تیم آنها اجازه می دهد بدون بازیکن بازی کند. اکثر اشتباهات جزئی هستند و منجر به یک پنالتی 2 دقیقه ای می شوند. خطاهایی که در هاکی روی یخ 1xbet رخ می دهد شامل افتادن، هل دادن به عقب یا اشاره به کنترل های خطرناک است. اما برخی از موارد بدتر، مانند دعوی قضایی، می تواند منجر به احکام بسیار طولانی تر شود.

نحوه کار و موقعیت تیم ها

همانطور که قبلا ذکر شد، هر تیم یک دروازه بان، دو مدافع و سه مهاجم دارد. و از جلو دو وینگر و یک وسط وجود دارد. وقتی تیم حمله می کند، دو مدافع برای پاس های خروجی پشت خط آبی می مانند.

استراتژی و تاکتیک

بنابراین به راحتی توسط اکثر دروازه بان های شوت زده دفع می شوند. این بدان معناست که تیم ها باید تلاش کنند تا دروازه بان را از موقعیت خارج کنند یا از موقعیت خارج شوند. بنابراین در این بازی وقتی یک تیم در حمله است، توپ را زیاد از بیرون به خصوص از مدافعان در خط آبی پاس می دهند

به دنبال فرصتی هستند که آن را به مرکز و جلوی قلعه بیاورند یا به جلوی قلعه بیاورند. بال ها در بالاترین موقعیت امتیاز قرار دارند. تاکتیک های دفاعی هاکی روی یخ 1xbet آسان تر است، از وسط محافظت کنید. اکثر دروازه بان ها به راحتی می توانند ضربات بیرون را مهار کنند، بنابراین دفاع ها تلاش بیشتری برای منحرف کردن بازیکنان حریف می کنند.

تاریخچه هاکی روی یخ

هاکی ریشه در انگلستان و سایر نقاط اروپا در قرن 18 و 19 دارد. در اصل از یک بازی کلاسیک چوب و توپ شبیه به هاکی خیابانی است. زمانی که بازی به آمریکای شمالی، به ویژه کانادا نقل مکان کرد، قوانین واقعی بازی تغییر کرد. این جایی بود که اولین بازی واقعی هاکی روی یخ در مونترال در 3 مارس 1875 انجام شد.

NHL در سال 1900 تأسیس شد و اکنون محبوب ترین لیگ هاکی روی یخ در جهان است. لیگ در ابتدا تنها با شش تیم آغاز شد. اینها مونترال کانادا، نیویورک رنجرز، شیکاگو بلک هاکس، تورنتو میپل لیفز، بوستون بروینز و دیترویت رد وینگز بودند. این نشان می دهد که کانادا چقدر در هاکی ریشه دارد.

برنده جام استنلی را برنده می شود، یک جام غول پیکر که هر سال بر برنده قبلی حک می شود. و از نظر افسانه های بازی، تالار مشاهیر هاکی در تورنتو واقع شده است. این مکان میزبان جام استنلی است و نام هر اسطوره بزرگ هاکی است. در ایالات متحده، اگرچه هاکی چندان محبوب نیست، اما هاکی در سال های اخیر منفجر شده است و طرفداران زیادی پیدا کرده است. این ورزش به سرعت در سطح سایر ورزش های بزرگ مانند بیس بال، فوتبال و بسکتبال در حال شناسایی است.

عناصر متمایز کننده

صادقانه بگویم، متمایزترین بخش بازی یخ است. هیچ ورزش مهم دیگری در ایالات متحده یا حتی جهان روی یخ انجام نمی شود. به همین دلیل استفاده از یخ در بازی هاکی روی یخ 1xbet این بازی را متفاوت کرده است. اما غیر از این، مردم این بازی را به دلیل مهارت بالایی که در اسکیت و اسکیت سطح حرفه ای مورد نیاز است، دوست دارند. همچنین بازیکنان دوست دارند ضربه بزنند. کنترل، ضربه زدن و مبارزه همیشه بخشی جدایی ناپذیر از هاکی روی یخ 1xbet بوده است. در واقع این ورزش یکی از فعال ترین ورزش ها در ایالات متحده است. افرادی که واقعاً خواهان این سطح از آمادگی جسمانی هستند، به جای بسکتبال یا بیسبال، به هاکی می روند. این یک ویژگی مهم است که ورزش را از هر چیز دیگری متمایز می کند.

آمار

مانند همه ورزش‌ها، آمارهای زیادی وجود دارد که طرفداران هاکی روی یخ 1xbet باید هنگام تعیین گزینه‌های شرط‌بندی خود در نظر بگیرند. مهمترین آنها به شرح زیر است:

گل ها

این البته ابتدایی ترین و شناخته شده ترین آمار است که یک بازیکن چند بار گل زده است.
کمک کند
پاس گل یکی دیگر از آمارهای کلاسیک در بسیاری از ورزش ها است. با این حال، در هاکی روی یخ 1xbet آنها این کار را کمی متفاوت انجام می دهند زیرا فقط بازیکن امتیاز را به شخصی که امتیاز را می نویسد منتقل نمی کند. بازیکن کمکی نیز به حساب می آید.

بعلاوه منها

مانند سایر ورزش ها، امتیازات مثبت و منفی نشان می دهد که یک تیم در زمانی که یک بازیکن خاص روی یخ قرار دارد، چقدر موثر است. در هاکی روی یخ 1xbet، اگر تیم بازیکن در حالی که روی یخ است گل بزند، یک امتیاز اضافی دریافت می کند. اگر امتیاز بگیرند یک امتیاز از آن گرفته می شود. با این حال، این موارد فقط در سناریوهای غیر بازی اعمال می شود.

برد و باخت

در آمار هاکی، برد و باخت برای فصل وجود دارد، اما از آنجایی که بسیاری از بازی‌ها به وقت اضافه می‌روند، وقت اضافه مقوله‌ای جدا از باخت‌ها است، که نشان می‌دهد آنها در زمان‌های معمولی و فقط در ضربات تساوی هستند. آنها شکست خوردند و سپس آمارهای زیادی وجود دارد که عملکرد و عملکرد بازیکن را می سنجد. این موارد شامل درصد ضربات، تعداد شوت به دروازه، دقایق پنالتی در هر بازی، درصد برخوردها و غیره است.

دیدگاهتان را بنویسید