آنالیز بازی منچستر سیتی – اینتر میلان در سایت وان ایکس بت (1xbet)

آیا این می تواند آخر هفته ای باشد 1xbet که منچسترسیتی بالاخره قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود؟ قهرمان لیگ برتر انگلیس روز شنبه 10 ژوئن در استانبول به مصاف اینترمیلان می رود. سیتی از زمانی که سرمایه گذاری عظیم مالی آغاز شد، رویای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را در سر داشت. این دومین فینال لیگ قهرمانان در سه سال گذشته برای آبی هاست. آنها آخرین بازی را دو سال پیش به چلسی باختند اما مطمئن هستند که اینتر را شکست داده و سه گانه را به دست خواهند آورد. لیگ برتر و جام حذفی قبلاً قهرمان شده اند، اما این همان چیزی است که پپ گواردیولا بیش از هر چیز دیگری می خواهد. اینترمیلان آخرین بار ده سال پیش قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد. آنها برای راهیابی به این فینال باید از رقبای محلی خود میلان عبور می کردند. دو باشگاه ایتالیایی قبلاً در فینال های اروپایی در این فصل شکست خورده اند، آیا من نراتزوری در روز شنبه سوم می شوم یا این یک افتخار اروپایی برای ایتالیایی ها خواهد بود.

تجزیه و تحلیل فرم بازی منچستر سیتی – اینترمیلان در سایت وان ایکس بت (1xbet)

منچسترسیتی یک هفته پس از قهرمانی در جام حذفی در ومبلی به استانبول می رود. برد 2-1 مقابل منچستریونایتد بازی برگشت سه گانه ای بود که آنها به دنبال آن هستند. آنها در آخرین بازی خود در لیگ برتر در برنتفورد شکست خوردند، اما این تنها باختی است که در 27 بازی اخیری که در تمام رقابت ها انجام داده اند متحمل شده اند. با قهرمانی در لیگ برتر در هفته قبل، آنها با تیم ضعیفی مقابل برنفورد با هالند روی نیمکت بازی کردند. سیتیزن ها برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان باید 12 بازی انجام می دادند و هیچ کدام از آنها را نباختند. هفت بازی برد و پنج بازی مساوی شده است. هر یک از تساوی ها کمتر از 2.5 گل زده شد و همه بازی های خارج از خانه بودند. از هفت برد ثبت شده، هر کدام بیش از 2.5 گل زده بودند و همه برد در سویا در اتحاد حاصل شد. آنها راحت ترین مسیرها را برای رسیدن به این فینال به خصوص در مراحل حذفی نداشته اند. بوروسیا دورتموند، بایرن مونیخ و رئال مادرید همگی باید شکست می خوردند. هر چیزی مانند عملکردی که باعث شد آنها در بازی برگشت نیمه نهایی رئال مادرید را با نتیجه 4-0 در خانه شکست دهند، باعث پیروزی آنها در این مسابقه خواهد شد.

اینترمیلان در سری آ سوم شد اما 18 امتیاز از ناپولی قهرمان عقب بود. این امر حضور آنها در لیگ قهرمانان فصل آینده را تأیید کرد که کمی فشار را از آنها دور می کند. آنها قبلاً در این فصل یک ظروف نقره برنده شده اند. ماه گذشته آنها فیورنتینا را 2-1 شکست دادند و کوپا ایتالیا را بردند، اما این لیگ قهرمانان اروپا است که آنها می خواهند برنده شوند. اینتر سه بازی اخیر خود را تنها با یک شکست در 13 بازی اخیر برده است و آن هم مقابل ناپولی. اینتر برخلاف حریف خود در لیگ قهرمانان این فصل شکست ناپذیر نیست. آنها دو بار شکست خورده اند و در هر دو مورد این بایرن مونیخ بود که آنها را در مرحله گروهی شکست داد. در مراحل حذفی شاهد شکست پورتو، بنفیکا و میلان بوده‌اند، بنابراین سخت‌ترین مجموعه بازی‌ها نیست. تنها یکی از شش بازی حذفی آنها شاهد گل خوردن آنها بوده است. این تساوی 3-3 خانگی مقابل بنفیکا بود که در دقیقه 86 با نتیجه 3-1 پیش بود. بارسلونا هم سه گل به آنها زد تا بتواند با حمله سیتی کنار بیاید؟

آنالیز ترکیب منچسترسیتی و اینترمیلان در سایت وان ایکس بت (1xbet)

منچسترسیتی در دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل اینترمیلان نگرانی های زیادی برای مصدومیت دارد. جلسه تمرینی آنها در روز سه شنبه شامل مانوئل آکانجی و کایل واکر نبود. واکر با کمرش مشکل داشت و اگر این بازی در اواسط هفته انجام می شد، به احتمال زیاد او بازی را از دست می داد. پپ گواردیولا، سرمربی، امیدوار است که در روزهای منتهی به بازی، بهبودی حاصل شود. هیچ مصدوم دیگری از سوی باشگاه گزارش نشده است.

اینترمیلان هم مشکلات مصدومیتی دارد. آنها در این فینال بدون دالبرت خواهند بود و خواکین کورئا نیز برای آنها مشکوک است. انتظار می رود هنریک مخیتاریان برای آخر هفته آماده باشد. یکی دیگر از موارد مطرح شده برای آنها این است که آیا روملو لوکاکو را در جلو بازی کنند یا نه. ما این بخش را با آخرین اخبار تیم در چند روز آینده به روز خواهیم کرد.

نکات کلیدی بازی منچستر سیتی – اینترمیلان در سایت وان ایکس بت (1xbet)

منچسترسیتی یکی از 27 بازی اخیر خود را شکست داده است.

اینتر در راه رسیدن به فینال لیگ قهرمانان دو بازی را باخته است.

هر دو باخت اینتر به بایرن مونیخ بود که سیتی در یک هشتم نهایی شکست خورد.

منچسترسیتی این فصل در لیگ قهرمانان اروپا شکست نخورده است.

اینتر هر دو مقابل بارسلونا و بنفیکا سه گل دریافت کرد، آیا آنها می توانند در مقابل حملات سیتی کنار بیایند؟

منچسترسیتی در سه سال اخیر دومین فینال لیگ قهرمانان اروپا را پشت سر می گذارد.

5 مورد از 7 پیروزی سیتی در لیگ قهرمانان در این فصل، آنها را در نیمه و تمام وقت جلو انداخته است.

پیش بینی نتیجه منچسترسیتی و اینترمیلان در سایت وان ایکس بت (1xbet)

منچسترسیتی فراموش نخواهد کرد که آنها مدعی قهرمانی قبلی خود در فینال لیگ قهرمانان اروپا بودند. روز شنبه 10 ژوئن آنها امیدوارند که این بار این اتفاق نیفتد. سیتیزن ها دنبال سه گانه هستند و پس از چند برد چشمگیر در این فصل، پر از اعتماد به نفس خواهند بود. یک نگرانی جزئی این است که آنها فقط یک بازی خارج از خانه در رقابت های این فصل برده اند. با این حال، بازی‌های سختی وجود داشته است و یکی از آنها پیروزی 4-0 مقابل سویا، قهرمان لیگ اروپا بود. سیتی امیدوار است فصل آینده در سوپرجام با آنها روبرو شود. با هالند بهترین گلزن این فصل لیگ قهرمانان اروپا و تعداد زیادی گلزن بالقوه دیگر، زندگی را برای اینتر سخت خواهند کرد. ایتالیایی ها سخت ترین بازی های خود را در مرحله گروهی با بازی با بایرن مونیخ (که دو بار آنها را شکست دادند) و بارسلونا داشتند. آنها در این فینال ضعیف هستند و پیش‌بینی اصلی ما منچستر سیتی – اینترمیلان، پیروزی منچسترسیتی است که آنها در نیمه‌وقت و تمام وقت پیش هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید