آنالیز بازی فیورنتینا و رم در سایت وان ایکس بت (1xbet)

فیورنتینا و آ اس رم هر کدام یک بار در 5 بازی اخیر پیروز شده اند، و همانطور که در بازی بعدی لیگ به مصاف هم می روند، این آماری است که هر دو طرف به دنبال بهبود هستند.  فیورنتینا با اختلاف سه امتیاز و فاصله جدولی دو تیمه از رم میزبان این تیم است. وان ایکس بت فیورنتینا با 56 امتیاز در رده هفتم و رم با 59 امتیاز در رده پنجم قرار دارند.  میزبان امیدوار است که در جمع 6 تیم برتر به پایان برسد و فصل آینده فوتبال اروپا را به دست آورد، اما مطمئناً چهار تیم برتر فراتر از آنهاست.  آنها با چهار شکست متوالی وارد این بازی می شوند و در سه بازی از چهار بازی نتوانستند گلزنی کنند.

فیورنتینا در پنج بازی اخیر فقط دو گل زده و یک کلین شیت داشته است، در حالی که در سه بازی از پنج بازی دو گل یا بیشتر دریافت کرده است. با این وجود تیم فیورنتینا در چهار بازی خانگی سه برد دارند و در این بردها کلین شیت دارند.  فیورنتینا در 8 بازی قبلی خانگی خود موفق به زدن بیش از یک گل نشده است.

1xbet آ اس رم پس از صعود به فینال لیگ کنفرانس که در آنجا با فاینورد روتردام دیدار خواهد کرد، روحیه بالایی دارد.  برخلاف فیورنتینا، آنها یک بازی میان هفته داشتند و تمام تلاش خود را برای پیروزی 1-0 مقابل لسترسیتی انجام دادند.  پیروزی مقابل لستر اولین پیروزی آنها در پنج بازی بود.

تنها یک مورد در این دوره وجود دارد که تیم بیش از یک گل دریافت کرده است – باخت 3-1 به اینترمیلان.  در سری آ، آنها در سه بازی اخیر هیچ بردی نداشته اند، در حالی که در پنج بازی اخیر دو کلین شیت داشته اند.  رم در چهار بازی اخیر در یک بازی خارج از خانه پیروز نشده است اما قابل توجه است که هر دو تیم در چهار بازی اخیر خارج از خانه رم گلزنی کرده اند.  رمی که پس از قهرمانی‌هایش در برابر لستر سرسخت شده است، در مقابل فیورنتینا، حریفی که آن‌ها در پنج بازی متوالی شکست داده‌اند، عرضه خواهد شد.

نکات کلیدی فیورنتینا – رم در سایت وان ایکس بت (1xbet)

فیورنتینا چهار باخت متوالی دارد.

 

رم در چهار بازی اخیر خارج از خانه بدون برد بوده است.

 

فیورنتینا در 3 بازی از 4 بازی اخیر خود موفق به گلزنی نشده است.

 

فیورنتینا در 8 بازی قبلی خانگی خود بیش از یک گل به ثمر رسانده است.

 

رم 5 برد متوالی مقابل فیورنتینا دارد.

 

 نتیجه گیری فیورنتینا – رم در سایت وان ایکس بت (1xbet)

این دو تیم در بازی های اخیر خیلی خوب عمل نکرده اند.  هر کدام در پنج بازی اخیر فقط یک بار پیروز شده اند و در حالی که فیورنتینا در خانه خوب است، در بازی های اخیر با مشکل مواجه شده است.  انتظار می رود رم تا زمانی که به این بازی برود خستگی را از بین ببرد و به نظر می رسد تساوی در اینجا محتمل است.

دیدگاهتان را بنویسید