آنالیز بازی سویا – رم در سایت وان ایکس بت (1xbet)

نکته مهمی که در لیگ اروپا وجود دارد این است که سویا کاملا آن را دوست دارد. آنها در آخرین رقابت این فصل به مصاف رم می روند تا برای هفتمین بار قهرمان دومین رقابت مهم باشگاهی اروپا شوند. آنها هنوز شانس خارجی برای صعود به اروپا برای فصل آینده دارند. با این حال، پیروزی در این دیدار آنها را به لیگ قهرمانان اروپا می برد. لوژی ها تلاش ایتالیا را برای قهرمانی در هر سه رقابت اروپایی در این فصل آغاز می کنند. فصل گذشته تیم ژوزه مورینیو قهرمان لیگ کنفرانس اروپا شد. اکنون آنها لیگ اروپا را در نظر دارند و مانند سویا، این تنها شانس آنها برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2023/24 پس از نتایج ضعیف در سری آ است.

آنالیز فرم بازی سویا – رم در سایت وان ایکس بت (1xbet)

سویلا در رده یازدهم لالیگا قرار دارد اما با یک بازی باقی مانده، آنها تنها یک امتیاز از راهیابی اروپا فاصله دارند. سویا نیز مانند وستهام یونایتد در لیگ اروپا نتایج بهتری نسبت به لالیگا کسب کرده است. آنها در اوایل فصل در نبرد سقوط بودند اما در ماه های اخیر به خوبی بهبود یافته اند. راهنمای فرم برای 15 بازی آخر لالیگا آنها را در جایگاه ششم قرار داده است. نتایج اخیر چندان خوب نبوده است و هیچ یک از سه بازی اخیر آنها در لیگ پیروز نشده است. آخرین بازی آنها باخت 2-1 خانگی مقابل رئال مادرید بود. در اوایل فصل نیز سویا در گروه خود در لیگ قهرمانان اروپا تنها سوم شد. آنها با انتقال به لیگ اروپا مورد علاقه خود، بر پی اس وی، فنرباغچه، منچستریونایتد و یوونتوس پیروز شده اند. آنها در 4 بازی اخیر خود شکست نخورده اند اما برای عبور از یوونتوس در 4 بازی اخیر به وقت اضافه نیاز داشتند.

رم نیز در آخرین دیدار خود پیش از این فینال لیگ اروپا شکست خورد. آنها در فیورنتینا با نتیجه 2-1 شکست خوردند و این باعث شد که آنها در رده ششم قرار بگیرند و شانسی برای صعود به چهار تیم برتر نداشته باشند. موقعیت فعلی آنها در لیگ آنها را به لیگ اروپا در فصل آینده می برد. آنها هنوز می توانند هفتم شوند و در لیگ کنفرانس اروپا که فصل گذشته قهرمان شده بودند، به پایان برسند. رم در حال حاضر در فرم خوبی نیست و تنها یک برد در 9 بازی اخیر خود در تمامی رقابت ها داشته است. این پیروزی، پیروزی 1-0 جالوروسی مقابل بایر لورکوزن در بازی اول نیمه نهایی بود. آنها بازی برگشت خارج از خانه را 0-0 مساوی کردند و سه بازی از چهار بازی اخیر خود را مساوی کردند.

آنالیز تیم سویا – رم در سایت وات ایکس بت (1xbet)

رم در هفته های اخیر مشکلات زیادی با مصدومیت داشته است. پابلو دیبالا مهاجم نوک این تیم در شکست آخر هفته مقابل فیورنتینا به میدان نرفت. لئوناردو اسپینازولا، ماراش کومبولا و ریک کارسدورپ نیز در حال حاضر مصدوم هستند. مشکلات تناسب اندام با لورنزو پلگرینی و مدی کامارا نیز وجود دارد. تامی آبراهام به احتمال زیاد بعد از فرم ضعیف اخیر روی نیمکت شروع خواهد شد. سویا در باخت آخر هفته مقابل رئال مادرید، پاپ گی و خسوس ناواس را در اختیار نداشت. هر دو به حالت تعلیق درآمدند اما برای این فینال لیگ اروپا در دسترس هستند. نیانزو، جردن و مارکائو همگی برای آن بازی لالیگا به ترکیب سویا بازگشتند. در آستانه فینال در بوداپست، اخبار تیمی بیشتری خواهیم داشت.

نکات کلیدی بازی سویا – رم در سایت وان ایکس بت (1xbet)

سویا از سه بازی اخیر خود در دو بازی مساوی کرده است.

سویا در دو بازی از سه بازی اخیر خارج از خانه خود دو تساوی کسب کرده است.

سه بازی از چهار بازی اخیر سویا در لیگ اروپا پس از 90 دقیقه به تساوی کشیده شده است.

رم سه بازی از چهار بازی اخیر خارج از خانه خود را به تساوی کشیده است.

سه بازی از چهار بازی اخیر رم به پایان رسیده است.

پیش بینی سویا – رم در سایت وان ایکس بت (1xbet)

اگر هر کدام از این دو باشگاه بخواهند فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته باشند، باید در این دیدار پیروز شوند. سویا فصل ناهماهنگی را پشت سر گذاشته است و ممکن است از ده تیم برتر لالیگا خارج شود. آنها هنوز شانس زیادی برای حضور در فوتبال اروپا در فصل آینده دارند، اما یک برد در اینجا آنها را دوباره در رقابت های باشگاهی برتر اروپا خواهد دید. به نظر می رسد آنها در لیگ اروپا زنده شده اند، اگرچه موفقیت آنها در این فصل به رکورد خانگی آنها رسیده است. آنها در سفرهای خود در لیگ اروپا در این فصل به تمام سیلندرها شلیک نکرده اند. باخت هایی در خارج از خانه به پی اس وی و فنرباغچه وارد شد. در مورد سفر به اولدترافورد، آنها تنها با تساوی 2-2 از حریف خود کنار رفتند. رم در هفته‌های اخیر شاهد افت فرم خود بوده است و به چهار تیم برتر سری آ دست نخواهد یافت. آنها احتمالاً در فصل آینده دوباره در لیگ اروپا حضور خواهند داشت اما می توانند در نهایت در لیگ کنفرانس بازی کنند. ژوزه مورینیو می داند که چگونه در فینال اروپا پیروز شود و نمی توان موفقیت رم را رد کرد. با نگاهی به فرم فعلی، پیش‌بینی ما سویا و رم این است که بازی پس از ۹۰ دقیقه با تساوی به پایان برسد.

 

دیدگاهتان را بنویسید